فلت ولوم آیفون 11 اصل | IPHONE 11 VOLUME BUTTONS FLEX CABLE

محصول جدید

840,000 تومان بدون مالیات.

3 قلم

iphone11
Volume Buttons
دکمه کنترل صدا

فلت ولوم آیفون 11 اصلی یکی دیگر از محصولات اپل است که بصورت اورجینال توسط شرکت اپل فیکس در اختیار متقاضیان قرار داده می شود.

فلت ولوم آیفون 11 اصلیهمانطور که می دانید استفاده از گوشی های آیفون بسیار ساده و راحت است و این شرکت در سری های جدید با بکار بردن دکمه های کمتر امکان سهولت در استفاده از این گوشی ها را بیشتر نموده است.خوب است بدانید در صورتی که فلت ولوم آیفون 11 اصلی آسیب ببیند بدرستی کار نمی کند و استفاده از گوشی را برایتان مشکل می نماید. خبر خوب تر اینست که این قطعه توسط اپل فیکس بصورت اورجینال در اختیار متقاضیان قرار می گیرد و دوستان عزیز می توانند با ثبت سفارش خود به صورت اینترنتی در کمترین زمان ممکن دریافت نمایند.

نمایندگی اپل | خدمات در محل فروشگاه اپل فیکس ایران , ارائه دهنده کلیه خدمات و قطعات اصلی اپل در کشور برای تهیه قطعات اصلی اپل در نزدیکی شماست که با دارابودن تمامی محصولات اورجینال اپل و تیم باتجربه و متخصص در تمام زمینه های سخت افزاری و نرم افزاری به شما صادقانه خدمت رسانی می نماید. این مجموعه خدمات مناسبی را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

تعمیر فلت ولوم ایفون 11

نحوه خرید فلت ولوم آیفون 11 اصلی  امکان خرید محصول بصورت اینترنتی برای مشتریان فراهم بوده و می توانید هزینه محصول را نیز بصورت اینترنتی پرداخت نمایید. فروشگاه اپل فیکس ایران به صورت فوری محصول را بسته بندی نموده و ارسال می نمایند.قیمت فلت ولوم آیفون 11 اصلی= خرید محصول + ارسال و بیمه

درباره نحوه ارسال : این محصولات با کمترین زمان ممکن از طریق پیک یا تیپاکس یا پست بدست شما خواهد رسید.  • ارسال محصولات در شهر تهران ۱ روز کاری ( ارسال فوری )  و در شهرستان ها به صورت فوری ( بستگی به بازه مکانی و زمانی پست یا تیپاکس )

  • ممکن است بعضی از شهرستان ها در تحت پوشش تیپاکس یا پست نباشند برای اینکه مطمئن شوید شهر شما تحت پوشش در تیپاکس قرار دارد

  • برای راهنمایی بیشتر از جستجوی نمایندگی تیپاکس استفاده نمائید و بعد اقدام به خرید محصول نمائید .

نکات مهم قبل از خرید : کاربر گرامی حتما از ایمیل صحیح و اطلاعات درست برای سفارش خود استفاده نمائید .فاکتور خرید شما برای ایمیل شما ارسال می شود .. 

نوشتن نقد و نظر

فلت ولوم آیفون 11 اصل | IPHONE 11 VOLUME BUTTONS FLEX CABLE

فلت ولوم آیفون 11 اصل | IPHONE 11 VOLUME BUTTONS FLEX CABLE

مــحصولات مرتبط