فریم دور ال سی دی آیفون ۵ اصلی| IPHONE 5 GLASS LENS SCREEN

محصول جدید

90,000 تومان بدون مالیات.

8 قلم

iPhone 5

فریم دور ال سی دی آیفون ۵ اصلیفریم دور ال سی دی آیفون ۵ نگهدارنده و محافظی برای اطراف ال سی دی گوشی شماست. در صورتی که صفحه نمایش گوشی شما شکسته است، بهتر است با زدن نوار چسب بر روی گلس آن از شکستگی و آسیب بیشتر به بدنه گوشی خود تا هنگام تعمیر گوشی موبایل خود جلوگیری نمائید. نوار چسب های شیشه ای را طوری در کنار هم بچسبانید تا اندکی از لبه ها یکدیگر را بپوشانند و این کار را تا جایی ادامه دهی تا تمامی صفحه نمایش آیفون 5 شما پوشیده شود. فریم دور ال سی دی آیفون 5 اصلی بصورت کاملا اورجینال و با کیفیت توسط اپل فیکس ارائه می گردد و کاربران عزیز به خیالی آسوده می توانند نسبت به تعویض این قطعه اقدام نمایند. 

IPHONE 5 GLASS LENS SCREEN[caption id="attachment_2338" align="aligncenter" width="477"]فریم دور ال سی دی آیفون ۵ فریم دور ال سی دی iphone 5[/caption]در صورتی که ست تعمیرات آیفون را در اختیار ندارید که شامل تمامی آچارها و ملزومات تعمیرات اپل می باشد هم اکنون به سبد خرید خود اضافه کنید. 

IPHONE 5 GLASS LENS SCREENاین محصولات با کمترین زمان ممکن از طریق پیک یا تیپاکس یا پست بدست شما خواهد رسیدفروشگاه اپل فیکس

قیمت محصول ۵۴۰۰۰ تومان  

نوشتن نقد و نظر

فریم دور ال سی دی آیفون ۵ اصلی| IPHONE 5 GLASS LENS SCREEN

فریم دور ال سی دی آیفون ۵ اصلی| IPHONE 5 GLASS LENS SCREEN

مــحصولات مرتبط