اسلات سیم کارت آیفون ۵S اصلی | IPHONE 5S ORIGINAL SIM CARD SLOT/READER

10182

محصول جدید

45,000 تومان بدون مالیات.

4 قلم

iPhone 5S
SIM CARD SLOT
نانو-سیم

اسلات سیم کارت ایفون ۵S اصلیاسلات از دیگر بخش های گوشی است که سیم کارت در آن قرار می گیرد. در برخی مواقع امکان دارد سیم کارت در داخل اسلات گیر گرده و یا بشکند و به دلیل عدم مهارت کاربران ممکن است به هنگام بیرون آوردن سیم کارت موجب ایجاد خرابی در اسلات سیم کارت ایفون 5S  گردد. از همین رو اپل فیکس این قطعه را بصورت جداگانه و و اروجینال در اختیار کاربران قرار داده و متقاضیان عزیز می توانند به صورت اینترنتی نسبت به خرید این قطعه اقدام نمایند. قابل ذکر است اسلات تمامی مدل های ایفون توسط شرکت اپل فیکس عرضه می گردد.IPHONE 5S ORIGINAL SIM CARD SLOT/READERIPHONE 5S ORIGINAL SIM CARD SLOT/READERاگر با نصب سیم کارت در آیفون ۵s  متوجه شدید که سیم کارت توسط گوشی شناسایی نمی‌شوداما همان سیم کارت در گوشی دیگری بدون مشکل شناسایی شده و کار می‌کند،احتمالا اسلات سیم کارت آیفون ۵s مورد نظر دچار مشکل شده و نیاز به تعویض دارد.اسلات سیم کارت گوشی در واقع یک قطعه کوچک است که سیم کارت در آن نصب می‌شود و بدین ترتیب ارتباط مابین سیم کارت و آیفون برقرار خواهد شد. 

« برای خرید این محصول میتوانید از فروشگاه اپل فیکس آن را تهیه نمائید » 

درباره نمایندگی اپل | خدمات در محل فروشگاه اپل فیکس ایران , ارائه دهنده کلیه خدمات و قطعات اصلی اپل در کشور برای تهیه قطعات اصلی اپل در نزدیکی شماست که با دارابودن تمامی محصولات اورجینال اپل و تیم باتجربه و متخصص در تمام زمینه های سخت افزاری و نرم افزاری به شما صادقانه خدمت رسانی خواهد نمود. 

نحوه خرید اسلات سیم کارت ایفون ۵S شما میتوانید به صورت اینترنتی این محصول را خرید نمائید.هزینه آن را به صورت اینترنتی پرداخت نماید و بعد از پرداخت ، محصول به صورت فوری بعد از پردازش و بسته بندی ارسال می گردد .قیمت اسلات سیم کارت آیفون ۵S = خرید محصول + ارسال و بیمه 

نحوه ارسال : این محصولات با کمترین زمان ممکن از طریق پیک یا تیپاکس یا پست بدست شما خواهد رسید.  • ارسال محصولات در شهر تهران ۱ روز کاری ( ارسال فوری )  و در شهرستان ها به صورت فوری ( بستگی به بازه مکانی و زمانی پست یا تیپاکس )

  • ممکن است بعضی از شهرستان ها در تحت پوشش تیپاکس یا پست نباشند برای اینکه مطمئن شوید شهر شما تحت پوشش در تیپاکس قرار دارد

  • برای راهنمایی بیشتر از جستجوی نمایندگی تیپاکس استفاده نمائید و بعد اقدام به خرید محصول نمائید .

نکات مهم قبل از خرید : کاربر گرامی حتما از ایمیل صحیح و اطلاعات درست برای سفارش خود استفاده نمائید .فاکتور خرید شما برای ایمیل شما ارسال می شود ..

نوشتن نقد و نظر

اسلات سیم کارت آیفون ۵S اصلی | IPHONE 5S ORIGINAL SIM CARD SLOT/READER

اسلات سیم کارت آیفون ۵S اصلی | IPHONE 5S ORIGINAL SIM CARD SLOT/READER

مــحصولات مرتبط