دوربین جلو و فلت سنسور آیفون 7PLUS اصلی| IPHONE 7 PLUS FRONT CAMERA AND SENSOR CABLE

10227

دوربین جلو و فلت سنسور آیفون 7PLUS اصلی| IPHONE 7 PLUS FRONT گالری تصاویر

محصول جدید

350,000 تومان بدون مالیات.

دوربین جلو و فلت سنسور ایفون 7PLUS اصلیدوربین جلو و فلت سنسور ایفون 7PLUS این مجموعه شامل اجزای زیر استدوربین جلو - میکروفن دوم - سنسور شفافیت محیطی (Ambient light sensor) - سنسور مجاورت (Proximity sensor)IPHONE 7 PLUS FRONT CAMERA AND SENSOR CABLEدوربین جلو آیفون 7 و 7 پلاس مانند هم هستند. دوربین جلو آیفون 7 قابلیت فیلمبرداری 1080p HD را دارد درحالی که آخرین مدل آیفون قبل از 7 (6 اس و 6 اس پلاس) کیفیت فیلمبرداری 720p HD را دارند. امکاناتی مانند پایداری خودکار تصویر و محدوده رنگ گسترده ، دوربین جلو آیفون 7 و 7 پلاس را به دوربینی باکیفیت و درجه یک تبدیل کرده است. 

« برای خرید این محصول میتوانید از فروشگاه اپل فیکس آن را تهیه نمائید » 

درباره نمایندگی اپل | خدمات در محل فروشگاه اپل فیکس ایران , ارائه دهنده کلیه خدمات و قطعات اصلی اپل در کشور برای تهیه قطعات اصلی اپل در نزدیکی شماست که با دارابودن تمامی محصولات اورجینال اپل و تیم باتجربه و متخصص در تمام زمینه های سخت افزاری و نرم افزاری به شما صادقانه خدمت رسانی خواهد نمود. 

نحوه خرید دوربین جلو و فلت سنسور آیفون 7PLUS : شما میتوانید به صورت اینترنتی این محصول را خرید نمائید.هزینه آن را به صورت اینترنتی پرداخت نماید و بعد از پرداخت ، محصول به صورت فوری بعد از پردازش و بسته بندی ارسال می گردد .قیمت دوربین جلو و فلت سنسور آیفون 7PLUS = خرید محصول + ارسال و بیمه 

نحوه ارسال : این محصولات با کمترین زمان ممکن از طریق پیک یا تیپاکس یا پست بدست شما خواهد رسید.  • ارسال محصولات در شهر تهران ۱ روز کاری ( ارسال فوری )  و در شهرستان ها به صورت فوری ( بستگی به بازه مکانی و زمانی پست یا تیپاکس )

  • ممکن است بعضی از شهرستان ها در تحت پوشش تیپاکس یا پست نباشند برای اینکه مطمئن شوید شهر شما تحت پوشش در تیپاکس قرار دارد

  • برای راهنمایی بیشتر از جستجوی نمایندگی تیپاکس استفاده نمائید و بعد اقدام به خرید محصول نمائید .

نکات مهم قبل از خرید : کاربر گرامی حتما از ایمیل صحیح و اطلاعات درست برای سفارش خود استفاده نمائید .فاکتور خرید شما برای ایمیل شما ارسال می شود.

نوشتن نقد و نظر

دوربین جلو و فلت سنسور آیفون 7PLUS اصلی| IPHONE 7 PLUS FRONT CAMERA AND SENSOR CABLE

دوربین جلو و فلت سنسور آیفون 7PLUS اصلی| IPHONE 7 PLUS FRONT CAMERA AND SENSOR CABLE

مــحصولات مرتبط