اسپیکر مکالمه آیفون 8 | IPHONE 8 ORIGINAL EARPIECE SPEAKER

10258

محصول جدید

249,000 تومان بدون مالیات.

4 قلم

iPhone 8
EARPIECE SPEAKER
صدای بالا و بدون نویز

اسپیکر مکالمه ایفون 8

اسپیکر مکالمه آیفون 8 این اسپیکر مربوط به پخش صدای مخاطب شما می‌باشد؛ هنگامی که آیفون را نزدیک گوش خود برده‌اید،به عنوان مثال هنگام برقراری تماس. همچنین این اسپیکر بلندگوی دوم آیفون 8 نیز می باشد.IPHONE 8 ORIGINAL EARPIECE SPEAKERاسپیکر مکالمه روی قطعه ی تاچ ال سی دی و کنار دوربین جلو و فلت سنسور قرار دارد. 

« برای خرید این محصول میتوانید از فروشگاه اپل فیکس آن را تهیه نمائید » 

درباره نمایندگی اپل | خدمات در محل فروشگاه اپل فیکس ایران , ارائه دهنده کلیه خدمات و قطعات اصلی اپل در کشور برای تهیه قطعات اصلی اپل در نزدیکی شماست که با دارابودن تمامی محصولات اورجینال اپل و تیم باتجربه و متخصص در تمام زمینه های سخت افزاری و نرم افزاری به شما صادقانه خدمت رسانی خواهد نمود. 

نحوه خرید اسپیکر مکالمه ایفون 8 :شما میتوانید به صورت اینترنتی این محصول را خرید نمائید.هزینه آن را به صورت اینترنتی پرداخت نماید و بعد از پرداخت ، محصول به صورت فوری بعد از پردازش و بسته بندی ارسال می گردد .قیمت اسپیکر مکالمه آیفون 8   = خرید محصول + ارسال و بیمه

نکات مهم قبل از خرید : کاربر گرامی حتما از ایمیل صحیح و اطلاعات درست برای سفارش خود استفاده نمائید .فاکتور خرید شما برای ایمیل شما ارسال می شود ..

نوشتن نقد و نظر

اسپیکر مکالمه آیفون 8 | IPHONE 8 ORIGINAL EARPIECE SPEAKER

اسپیکر مکالمه آیفون 8 | IPHONE 8 ORIGINAL EARPIECE SPEAKER

مــحصولات مرتبط