دوربین آیفون 8 اصلی | IPHONE 8 ORIGINAL REAR CAMERA

10248

دوربین آیفون 8 اصلی | IPHONE 8 ORIGINAL REAR CAMERA گالری تصاویر

محصول جدید

750,000 تومان بدون مالیات.

دوربین آیفون 8 اصلیدوربین ایفون 8 آیا تا بحال شده گوشی آیفون از دست شما بیوفته روی زمینو در نگاه اول هیچ مشکلی براش بوجود نیومده باشهIPHONE 8 ORIGINAL REAR CAMERAولی در مدت زمان بعد از گرفتن یک عکس متوجه افت کیفیت دوربین اصلی آیفون 8 شده باشیدو یا اینکه کلا تصویر دوربین دیده نشه و اینکه در هنگام فوکاس یا فوکوس شده روی تصویر متوجه مشکل شده باشیدآیفون 8 پلاس دوربین بسیار با کیفیتی دارد که در صورت به وجود آمدن مشکل بسیار مشهود خواهد بود. اگر دوربین اصلی آیفون 8 پلاس مشکلاتی در قسمت های مختلف مانند فوکوس دارد باید این قطعه را تعویض کنید. 

« برای خرید این محصول میتوانید از فروشگاه اپل فیکس آن را تهیه نمائید » 

درباره نمایندگی اپل | خدمات در محل فروشگاه اپل فیکس ایران , ارائه دهنده کلیه خدمات و قطعات اصلی اپل در کشور برای تهیه قطعات اصلی اپل در نزدیکی شماست که با دارابودن تمامی محصولات اورجینال اپل و تیم باتجربه و متخصص در تمام زمینه های سخت افزاری و نرم افزاری به شما صادقانه خدمت رسانی خواهد نمود. 

نحوه خرید دوربین ایفون 8 :  شما میتوانید به صورت اینترنتی این محصول را خرید نمائید.هزینه آن را به صورت اینترنتی پرداخت نماید و بعد از پرداخت ، محصول به صورت فوری بعد از پردازش و بسته بندی ارسال می گردد .قیمت دوربین ایفون 8 = خرید محصول + ارسال و بیمه 

نحوه ارسال : این محصولات با کمترین زمان ممکن از طریق پیک یا تیپاکس یا پست بدست شما خواهد رسید.  • ارسال محصولات در شهر تهران ۱ روز کاری ( ارسال فوری )  و در شهرستان ها به صورت فوری ( بستگی به بازه مکانی و زمانی پست یا تیپاکس )

  • ممکن است بعضی از شهرستان ها در تحت پوشش تیپاکس یا پست نباشند برای اینکه مطمئن شوید شهر شما تحت پوشش در تیپاکس قرار دارد

  • برای راهنمایی بیشتر از جستجوی نمایندگی تیپاکس استفاده نمائید و بعد اقدام به خرید محصول نمائید .

نکات مهم قبل از خرید : کاربر گرامی حتما از ایمیل صحیح و اطلاعات درست برای سفارش خود استفاده نمائید .فاکتور خرید شما برای ایمیل شما ارسال می شود.

نوشتن نقد و نظر

دوربین آیفون 8 اصلی | IPHONE 8 ORIGINAL REAR CAMERA

دوربین آیفون 8 اصلی | IPHONE 8 ORIGINAL REAR CAMERA

مــحصولات مرتبط